Czołem! Dzięki, że wpadasz na naszego bloga. Śmiało włącz się do
dyskusji i zasubskrybuj kanał RSS aby być na bieżąco. Na razie!

Nowa forma płatności

Witam ponownie

Kiedyś wspominałem że pracuję w jednym z popularnych hipermarketów, zajmuję się różnymi sprawami, często też siedzę na kasie. A ponieważ Polska jest gospodarzem euro nasz piękny kraj odwiedziło wielu obcokrajowców operujących głównie walutą euro, więc kierownictwo naszego sklepu chcące być „pro” postanowiło przeprowadzić nam szkolenie i wprowadzić na czas euro możliwość dokonywania płatności właśnie walutą euro.

Byłoby to całkiem łatwe gdyby nie to że resztę mamy wydawać w złotówkach. Czyli trzeba wszystko przeliczać, itd. trochę to stresujące. Zresztą praca na kasie zawsze jest stresująca, bo każdy pracownik się loguje do systemu i jak się pomyli to sam musi pokrywać manko z własnej kieszeni. Więc trzeba być uważnym, mieć oczy i uszy otwarte.

Myślę że jest to znaczne ułatwienie dla obcokrajowców, bo bawimy się w taką małą wymianę walut. Przy okazji szkolenia i zamieszania z nową formą płatności pytałem ludzi czy słyszeli o czymś takim jak wymiana walut w Internecie i o dziwo muszę stwierdzić że wiele osób nie zdawało sobie sprawy z takiej opcji. Większość moich współpracowników jest tradycjonalistami i wymienia waluty w zwykłym kantorze stacjonarnym. Większość z nich jest też niechętnych wypróbowania wymiany online z obawy że ich pieniądze mogą zniknąć.

 

Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Jedna odpowiedź do wpisu “Nowa forma płatności”

  1. tại đây pisze:

    tại đây…

    Nowa forma płatności : : Wymiana Waluty w Internecie…